MoboPlay for PC Suite

3.0.6.355

5.0

2

Masaüstünüzden Android'inizi yönetin

33.1M

Bu uygulamayı oyla

MoboPlay for PC Suite masa üstü ya da diz üstü bilgisayarınızın arayüzünden tüm Android içeriğini yöneterek zaman kazanacağınız oldukça pratik bir araçtır. Bu araçla, güvenlik kopyaları oluşturabilir, her türlü dosyayı transfer edebilir ve hem Android hem de iOS üzerinden cihazınızı rahatça geri yükleyebilirsiniz.

Fayda arayüzü, bu programın temel özelliklerini mükemmel şekilde tanımlayan dört farklı pencereye ayrılmıştır. İlk pencerede, bağlandığınız cihaz için her türlü özelliği bulabileceksiniz, bu şekilde tüm sistem verisini, donanımı ve kayıt bilgisini öğrenebileceksiniz. Bu ilk pencereden, tüm kurulu uygulamaları, fotoğrafları, kayıtlı dosyaları ve en önemlisi de Android üzerinde kayıtlı her şeyi yönetebileceksiniz.

MoboPlay'de yer alan ikinci sekme ise özel olarak müzik için tasarlanmıştır, artık sadece akıllı telefonunuzda olan tüm albümlerle çalışabileceksiniz. Artık dinlemediğiniz müzikleri silmek ya da daha sonra yenilerini eklemek çok kolay. Ayrıca, bu sekme içinde, müzik çalabileceksiniz ve doğru müzikleri sildiğinizden emin olabileceksiniz. Bir sonraki fonksiyon ise özel olarak tasarlanmıştır böylece cihazınıza belirli, kişisel bir dokunuş katabilir ve uygulamaları ya da trend arka planları indirebilirsiniz.

Son pencere, esas olarak MoboPlar for PC Suite üzerindeki diğer özelliklerin tümünü özetler niteliktedir. Buradan tüm sisteminiz için güvenlik kopyaları oluşturabilecek ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda bunları yeniden düzenleyebileceksiniz. Hatta artık kullanmadığınız her şeyi temizleyerek tüm hafızanızı silebilirsiniz. Bu araçla, cihazınızın tıpkı yeniymiş gibi keyfini çıkarabilecek ve tüm içeriğinizin güvende olduğunu bilerek huzurlu olabileceksiniz.
Uptodown X